KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12165017
nr 1216 5017
Oscar Björck
(1860-1929), Sverige
Oljemålning, Seans, uppfodrad duk, signerad. Olja på duk, 45x35
Oscar Björck, svensk bildkonstnär född 1860, död 1929.
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:26:34
11/11 14:03:33